Przedstawiam kolejnego laureata konkursu piknikowego: Mirek ze Szczecina wygrał artystyczne malowanie motocykla – nagrodę ufundowaną przez studio AMAL ART z Świnoujścia. Mirek napisał:

 

„Drugi rok gościliśmy na pikniku Harley Davidson Demo Truck Tour, tym razem  w większym składzie już 8 osób i nadal planujemy zarażać entuzjazmem naszych bliskich i znajomych, było świetnie ,rodzinnie, pogoda dopisała, impreza wypadła nadzwyczajnie. Dochodzi nam druga najchętniej odwiedzana aleja, jedną  z nich jest Aleja Gwiazd w Międzyzdrojach na której najmłodszy uczestnik grupy Maksymilian  jeździ najchętniej na swoim  motocyklu   i Aleja Entuzjastów Harleya w Karpaczu, na której najlepiej czuję się ja najstarszy z grupy Mirek .
Na co dzień jestem szefem firmy transportowej i jeżdżę ciężarówką   Volvo FH 16, robię już ponad 20 lat od niedawna, bo zaledwie od dwóch lat postanowiłem to zmienić i wakacje należą do motocykli  kupiłem sobie motocykl ,potem kolejny dla syna i kolejny dla drugiego, teraz planujemy kupić Road Kinga  i chcemy przeżywać z nimi nowe przygody, przynajmniej takie jak  w Karpaczu. Wyjazdy grupowe  na piknik staną się naszą tradycją, ponieważ Karpacz i Harley są bliskie naszym  sercom.
Dziękujemy organizatorom za możliwość udziału w imprezie ,która dała nam niezwykle dużo radości. Szczególnie podziękowania za możliwość wzięcia udziału w konkursie, w którym nagrodą było artystyczne malowanie motocykla .
P.S.
w załączeniu trochę o mnie nie mogę  już się  doczekać kiedy  go pomaluję

Mirek”

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *