IV Mistrzostwa Polski Motocyklistów w Wolnej Jeździe Karpacz 2015 odbędą się w dniach 7 – 8 sierpnia 2015, w tradycyjnej zlotowej konkurencji WOLNEJ JAZDY MOTOCYKLEM, mogą w nich startować wszystkie motocyklistki i motocykliści ale o dopuszczeniu konkretnego motocykla do zawodów decyduje komisja sędziowska.
Zawody są podzielone na część kwalifikacyjną i konkursową.
Cześć kwalifikacyjna odbywać się na ok. 200 metrowym odcinku drogi, na którym dokonywany będzie pomiar czasu przejazdu startujących zawodników. Do części konkursowej zakwalifikowani zostają zawodnicy posiadający 8 najlepszych /najdłuższych/ czasów przejazdu z części kwalifikacyjnej. Będzie ona przejazdem w parach, a zwycięzcą zostanie zawodnik, który przekroczy linię mety jako drugi lub jego przeciwnik zostanie zdyskwalifikowany.
Część konkursowa, odbędzie się systemem pucharowym, a wybór par do 1/8, 1/4 i 1/2 finału dokonany zostanie losowo.
Udział w Mistrzostwach wymaga wniesienia opłaty w wysokości 50 zł. lub posiadania tegorocznego znaczka lub koszulki Polish Bike Week W ramach opłaty startowej zawodnicy otrzymują: bezpłatny honorowy wstęp na imprezy Polish Bike Week Karpacz 2015, udział w zawodach mistrzostw z możliwością zdobycia tytułu Mistrza Polski Motocyklistów w Wolnej Jeździe, otrzymania pucharu mistrzowskiego oraz tablicy w Alei Entuzjastów Harley-Davidson, a także inne nagrody w zależności od deklaracji sponsorów np. nagrodowe pobyty w hotelach, oraz bezcenne i niezapomniane wrażenia.

Regulamin Mistrzostw w zakładce REGULAMINY. Już zaczynamy tworzyć listę startową. Pierwszych pięciu zawodników zwolniamy z opłaty startowej. Zapisy przez zakłądkę KONTAKT

 
  Laureaci I Mistrzostw 2012 Laureaci II Mistrzostw 2013 Laureaci III Mistrzostw 2014  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *