WYSTAWCÓW PODCZAS TEGOROCZENGO XV POLISH BIKE WEEK KARPACZ 2022 JAK CO ROKU NIE ZABRAKNIE. PRAKTYCZNIE WSZYSCY NASI PRZYJACIELE Z LAT POPRZEDNICH POTWIERDZAJĄ SWOJĄ OBECNOŚĆ.

 

Plan Cortina

 

 

 

Plan Relax

 

 

 

Zamówienie 2022 – Strefa A
Zamówienie 2022 – Strefa B
Strefa Klubowa – Regulamin

 

JEDNAK PAMIETAJMY, ŻE NIEKTÓRE ELEMENTY PROGRAMU XV POLISH BIKE WEEEK® ZE WZGLĘDU NA ZAGROŻENIE COVID-19 LUB W EFEKCIE DZIAŁANIA SIŁY WYŻSZEJ MOGĄ ZOSTAĆ OGRANIZCZONE, ZMIENIONE LUB WRĘCZ USUNIĘTE. MYŚLĘ ŻE DLA WSZYSTKICH TO ZROZUMIAŁE, EWENTUALNIE STRACONE NADROBIMY NA KOLEJNYCH ZIMOWYCH I LETNICH POLISH BIKE WEEK® 🙂

XIV – 5-8.08.2021
XV – 4-7.08.2022
XVI – 3-6.08.2023
XVII – 1-4.08.2024
XVIII– 7-10.08.2025

oraz zimowyPOLISHBIKEWEEKend w terminach:
VII – 12-14.03.2021
VIII – 11-13.03.2022
IX – 10-12.03.2023
X – 8-10.03.2024
XI – 7-9.03.2025

O końcowym kształcie programu poinformujemy niestety prawie w ostatniej chwili ale najważniejsze, że znowu widzimy się w pierwszy weekend sierpnia w Karpaczu 🙂

 

 

Zbliża się tegoroczny dwunasty już POLISH BIKE WEEK® KARPACZ 2022, który zaplanowaliśmy na 4-7 sierpnia. Impreza ma już wyrobioną markę i ugruntowaną pozycję jednej z największych imprez profilowanych marką Harley-Davidson® w Polsce, a z pewnością największej w środowisku Harley Owners Group® i mocno zauważalnej w Europie. Jej otwarty charakter czyni, iż oprócz motocyklistów spod znaku HD® masowo uczestniczą w niej fascynaci innych marek oraz licznie przebywający w tym czasie w Karpaczu turyści. Szacujemy, że na Polish Bike Week® od dwóch lat zaczyna przybywać około 8-10 tyś. motocykli, a w jego imprezach w tym koncertach uczestniczy kilkadziesiąt tysięcy osób.

Impreza staje się tak charyzmatyczna, że na jej czas entuzjaści motocykli planują nawet śluby i wesela – tak będzie również w tym roku. Od kilku ;at staramy się nadać imprezie charakter karnawału namawiając do przebierania się uczestników w tematyczne stroje. W tym roku mottem będzie plażing więc premiowane będą przebrania plażowe.

XV Polish Bike Week® będzie 3 dniowym otwartym spotkaniem motocyklistów, mieszkańców i licznie przebywających w regionie turystów, a jego atrakcjami będą m.in:

  • wyłączone z ruchu samochodów miasteczko z Harley Street i strefami koncertowymi gastronomicznymi oraz handlowymi, gdzie będą odbywać się ogólnodostępne, liczne prezentacje, pokazy i konkursy z atrakcyjnymi nagrodami, z których główną będzie po raz ósmy motocykl Harley-Davidson®,
  • XI Mistrzostwa Polski Motocyklistów w Wolnej Jeździe,
  • Aleja Entuzjastów Harley-Davidson® – pierwsza w Polsce aleja dedykowana motocyklistom,
  • Wielka parada motocykli: w sobotę 6 sierpnia ulicami miasta przejedzie barwna parada motocykli – corocznie przyciąga kilkadziesiąt tysięcy widzów.

Otaczająca od lat Polish Bike Week® pozytywna aura pozwala zakładać, iż tegoroczna edycja będzie równie udana dla organizatorów, sponsorów i wystawców co poprzednie, i co postaramy się podkreślić koncertem głównym, który będzie jak zwykle otwarty z wyłączoną strefą VIP.

Logistycznie planujemy organizację powierzchni wystawienniczych w sposób zbliżony do dwóch ostatnich lat, dzieląc je na dwie strefy A i B. Przygotujemy ok. 700 mb ciągów handlowych, które zostaną podzielone na segmenty 3 mb.
O końcowym wyborze miejsca zdecyduje termin konkretnego zgłoszenia i wpłaty, chociaż oczywiście będziemy się starać w zależności od możliwości zachować dotychczasowe Państwa lokalizacje.

rozmieszczenie powierzchni handlowych 2020
regulamin

karty zgłoszenia z terminami ich przesłania i dokonania płatności.
formularz zamówienia

Karty proszę przesyłać na adres wystawcy@hd-tour.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *