Zapraszamy na wycieczkę Polish Bike Week Karpacz 2019, w trakcie której odwiedzimy: niedużą wieś Chełmsko Śląskie, w której zobaczymy bezcenne, jedyne w Polsce Domy Tkaczy Śląskich – 11 domków /zwanych 11 Apostołami/ https://chelmskoslaskie.blogspot.com.pl, następnie udamy się do Krzeszowa,  do europejskiej perły baroku: opactwa cystersów, zabytku o najwyższej światowej klasie http://www.opactwo.eu/, po czym ruszymy w kierunku zamku Bolków, o którym pierwsza wzmianka pochodzi z 1277 roku i wiążę się z osobą księcia legnickiego Bolesława II http://www.zamek-bolkow.info.pl. Z Bolkowa zaczniemy wracać do Karpacza ale po drodze rzucimy okiem na pałac Wojanów aktualnie nowoczesne centrum konferencyjne osadzone w murach romantycznej rezydencji dworskiej związanej z rodziną Habsburgów https://www.palac-wojanow.pl i zamek Karpniki wzmiankowany od XIV wieku a związany ze wielkimi rodami śląskami https://www.zamekkarpniki.pl. Przejedziemy ok. 120 km, co z wizytami w tych szczególnych miejscach powinno nam zająć około 5 godzin. Po drodze coś przekąsimy, co jest w cenie wyjazdu wynoszącej 50 zł od osoby.     
Start 11.00 piątek 2 sierpnia 2019 spod bramy wjazdowej na Harley Street w Karpaczu, powrót ok. 16.00
Zapisy na wycieczka@hd-tour.pl, Zgłoszenia przyjmujemy do 28.07.2019, po tym terminie będzie możliwość zapisania się już tylko w dniu wyjazdu w miarę dostępności miejsc. „Przepustką” uprawniającą do udziału jest opaska, odbiór opasek oraz opłaty w dniu wyjazdu w namiocie organizatora od godziny od 10:00 do 10:30.
Impreza ma charakter koleżeńskiego wyjazdu, zbierana opłata ma charakter składki mającej na celu pokrycie kosztów cateringu oraz przewodników. Każdy z uczestników powinien ubezpieczyć się na swój koszt.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *