POTENCJAŁ

FREKWENCJI

Zapraszamy do współpracy sprzedawców odzieży motocyklowej, gastronomię, usługi, warsztaty motocyklowe i innych partnerów podczas Polish Bike Week® Karpacz 2023.

Bądźcie częścią tego wyjątkowego wydarzenia i eksponujcie swoje produkty przed tysiącami entuzjastów motocykli z Polski i z zagranicy. Skontaktujcie się z nami, aby uzyskać więcej informacji o możliwości wynajmu powierzchni na sprzedaż i ekspozycję. Nie przegapcie szansy na zwiększenie swojej widoczności i zdobycie nowych klientów!

I DUŻO

DUŻO WIĘCEJ

GASTRONOMIA

Zapraszamy firmy z branży gastronomicznej do wzięcia udziału w Polish Bike Week® Karpacz 2023. Tysiące uczestników poszukujących najlepszych przysmaków to doskonała grupa docelowa. Wynajmij powierzchnię wystawienniczą, zainstaluj swoje stoisko i zaprezentuj swoją ofertę - przekąski, dania główne, napoje i desery.

MOTOCYKLE

Polish Bike Week® Karpacz 2023 to idealna okazja, aby zaprezentować swoje motocykle przed tysiącami miłośników motocykli. Wynajmij powierzchnię wystawienniczą, na której zaprezentujesz swoje modele i przyciągniesz nowych klientów. To doskonała okazja, aby zwiększyć widoczność swojej marki i pozyskać kontakty biznesowe.

MOTO AKCESORIA

Jeśli prowadzisz firmę z branży akcesoriów motocyklowych, Polish Bike Week® Karpacz 2023 to doskonała okazja, aby zaprezentować swoje produkty przed tysiącami miłośników motocykli. Wynajmij powierzchnię wystawienniczą i zaprezentuj swoje najlepsze produkty - kaski, okulary, rękawice, bagażniki, akcesoria do motocykli i wiele innych. To doskonała okazja, aby nawiązać kontakty biznesowe i pozyskać nowych klientów.

MOTO WARSZTATY

Polish Bike Week® Karpacz 2023 to doskonała okazja, aby zyskać nowych klientów i pozyskać kontakty biznesowe. Możesz przeprowadzać prezentacje, pokazy i konkursy dla odwiedzających, a także udzielać porad technicznych. Bądź częścią wydarzenia i zwiększ swoją widoczność wśród tysięcy motocyklistów, którzy będą szukać najlepszych usług serwisowych.

MOTO STREETWEAR

Jeśli zajmujesz się produkcją lub sprzedażą odzieży street-wear'owej lub gadżetów motocyklowych, zaprezentuj swoje najlepsze produkty - koszulki, czapki, czapeczki, bluzy, kurteczki, chusty, chusteczki, breloczki, kubki, plakaty, naszywki i wiele innych. Bądź częścią wydarzenia i promuj swoją markę wśród tysięcy motocyklistów z Polski i z zagranicy.

MASZ POMYSŁ

Masz pomysł na swoją ekspozycję, chcesz wystawić swoje produkty, zrobić reklamą swojej firmy i trafić do kilkudziesięciu tysięcy odbiorców - skontaktuj się z nami!